Korupcijos prevencija

Mieli pacientai,

 

Jūsų šypsena, pasitikėjimo kupinas žvilgsnis, nuoširdus ačiū ar tvirtas rankos paspaudimas – pati maloniausia padėka mums, medikams, už rūpinimąsi Jūsų sveikata.

 

Direktorius Artūras Ivanauskas
Pacientų dėmesiui !
Jeigu Jūs mūsų įstaigoje susidūrėte su korupcijos pobūdžio nusikalstama veikla ar kitais tokio pobūdžio teisės pažeidimais, už kuriuos numatyta administracinė, bausminė ar kitokia teisinė atsakomybė, prašome apie tai Jūsų pranešti telefonu (+370 319 60435)  (už korupcijos prevencijos ir kontrolės vykdymą VŠĮ Prienų rajono PSPC atsakingam darbuotojui) arba elektroniniu paštu administracija@prienupspc.lt  Pateikdami informaciją raštu, nurodykite savo vardą, pavardę kontaktinį telefoną, išsamiai apibūdinkite skundžiamus veiksmus, kuriais galimai pasireiškia korupcinio pobūdžio nusikalstama veika; taip pat vietą, aplinkybes, asmenis galinčius patvirtinti aplinkybes ir kitas, Jūsų manymu, reikšmingas detales.
Teisinę atsakomybę už šiuos teisės pažeidimus nurodo Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 225 str., 226 str., 227 str., 228 str. VŠĮ Prienų rajono PSPC atkreipia Jūsų dėmesį, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus numatyta baudžiamoji atsakomybė Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 236 straipsnyje. Lietuvos Respublikoje sveikatos apsaugos ministerijoje veikia nemokama pasitikėjimo linija, telefonas 8 800 66004 el. paštas korupcija@sam.lt; Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos „Karštoji linija“, tel. (8 5) 266 3333 el. paštas pranesk@stt.lt.

Privačių interesų deklaravimo tvarka nuo 2020 m. sausio 1 d. 

2024-2027 Metų Korupcijos Prevencijos Programa

2024-2027 Metų Korupcijos Prevencijos Programos Įgyvendinimo Priemonių Planas

Gyvenimas gražus (STT Video)

Korupcija – nykstanti rūšis (STT Video)